İşinizi Koruyan Sigortalar

Eğer ticaretle uğraşıyorsanız ya da serbest meslek mensubuysanız, işiniz sebebiyle sorumlu olabileceğiniz risklerin farkında mısınız? Bu riskleri çok uygun fiyatlarla sigortalayarak sorumluluklarınızı teminat altına alabileceğinizi biliyor musunuz?

Pek çok kişi maaşlı olarak bir işverenin yanında çalışıyor olsa da, ticaretle uğraşan ya da serbest meslek mensubu olarak çalışan önemli bir kesim olduğunu da unutmamak gerekir. Kendi işinizin patronu olmak kulağa çok hoş gelse de, aynı anda uğraşmanız gereken pek çok farklı konu ve bitmek tükenmek bilmeyen sorumluluklar bir süre sonra yıpratıcı hale gelmektedir. Günümüzün zorlu ticaret dünyasında, tüm işletmeler maliyetlerini düşürmeye çalışırken, işyeri sigortaları ilk etapta gereksiz bir ek maliyet olarak görülse de, olası bir hasar ya da sorumluluk anında işletmenin önüne çıkabilecek plansız borçlar hem gelir gider dengesini hem de nakit akışını zedeleyeceği için işletmeyi felakete sürükleyebilir!

Bir çok işletme sahibi işyerini hırsızlık, kırılma/bozulma, yangın, deprem, su basması gibi standart risklere karşı güvence altına alması gerektiğinin farkında… Ancak ya ilk etapta aklımıza gelmeyen riskler? Özellikle işletme sahibi olarak çalışanlarınız, müşterileriniz ya da komşularınız nezdinde sorumlu olabileceğiniz riskleri de uygun sigorta ürünleri ile güvence altına alabileceğinizi biliyor musunuz? Ya da teminat almadan yaptığınız faturalı satışları cüzi bir bedel ile sigortalayarak, fatura bedelini tahsil edemediğiniz durumlarda gelirinizi güvence altına alabileceğinizden haberiniz var mı?

İşletmenize uygun sigorta ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve makul fiyatlarla risklerinizi minimize etmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!